5 ZNIENAWIDZONYCH postaci w Riverdale!

 

W serialu Riverdale przez 3 sezony przewinęło się mnóstwo postaci. Jedne miały w fabule większy udział, drugie mniejszy. Bez wątpienia jednak w serialu pojawiły się sylwetki, których widzowie serialu nie wspominają zbyt dobrze. W tym artykule chciałabym kilka takowych przedstawić!

 

 

HIRAM

 

Tej postaci zabraknąć tu po prostu nie mogło. Postaci Hirama Lodge’a nie mogliśmy oglądać w pierwszym sezonie, lecz gdy tylko pojawił się w sezonie drugim, wiele osób nie było do niego przekonanych. W końcu siedział w więzieniu! Jak się potem okazało, Hiram przybył do Riverdale z planami zagarnięcia całego miasta tylko dla siebie. Zaczął wykupować po kolei wszystkie budynki, aż wreszcie całe Riverdale zostało zamknięte! Jest wrogiem niemal każdej postaci w serialu, a wśród widzów na próżno szukać takiego, u którego zyskał on sympatię…

 

Znalezione obrazy dla zapytania hiram stills

 

PENNY

 

Drugą sylwetką w tym artykule z powodzeniem może być Penny Peabody. Gdy tylko blondynka pojawiła się w drugim sezonie, widzowie niemal natychmiast wyczuli u niej złe intencje. Kobieta zarządza gangiem Ghoulies, ma mnóstwo porachunków z całą rodziną Jones oraz gangiem Serpents. To ona jest sprawczynią tego, że pod koniec sezonu drugiego Jughead ledwo uszedł z życiem. Czy może być gorzej?

 

Podobny obraz

 

ETHEL

 

Wydaję mi się, że jeszcze rok temu niewiele osób jako jedną z bardziej znienawidzonych postaci wskazałoby Ethel Muggs. Jednak podczas drugiego sezonu wiele się zmieniło, a trzeci jedynie to potwierdził. Na przestrzeni tego czasu rudowłosa miała “potyczki” z Archie’m oraz Veronicą na głowę której wylała milkshake’a, była też podejrzana o napisanie listu w imieniu Czarnej Maski, a przede wszystkim jest jedną z głównych osób które są zaangażowane w grę Gryfy i Gargulce. Na dodatek zmusiła Jugheada by ten ją pocałował! Wszystko to doprowadziło do tego, że jak najbardziej słusznym jest umieścić ją w tym artykule.

 

File:Season 1 Episode 9 La Grande Illusion Ethel not hungry.png

CHIC

 

Czwartą osobą którą zdecydowałam się tu umieścić jest Chic. Właściwie samo to, że chłopak pojawił się w serialu, było dla dużej ilości widzów złą decyzją twórców. Jak zwykle w Riverdale, nic nie może być tak proste, jak się wydaje. Okazało się, że Chic… to nie Chic. Osoba, która podawała się za brata Betty oraz Polly, okazała się kimś zupełnie innym. Betty przez wiele odcinków “walczyła” z “bratem”, aż na końcu sezonu wreszcie udało się go “wypędzić”. Do tej pory nie do końca wiadomo, czy chłopak żyje. Nie zmienia to jednak faktu, że jest duże grono osób, które nienawidzą tej postaci. 

 

File:RD-Caps-2x10-The-Blackboard-Jungle-98-Chic.png

ARCHIE

 

Ostatnia sylwetka w dzisiejszym artykule może być dosyć… kontrowersyjna? Będzie nią Archie Andrews. Opinie o chłopaku są podzielone, dużo fanów ma mieszane odczucia. Muszę szczerze przyznać, że należę do tej grupy. Wszystko zaczęło się w drugim sezonie, gdy zaślepiony chłopak był na każde zawołanie ojca Veronici, ignorując własnego! Na szczęście po dłuższym czasie opamiętał się. Szopka jednak trwa dalej, gdyż teraz Archie ucieka po całym kraju przed Lodge’m. Dodatkowo jego związek z Ronnie jest dla mnie co najmniej dziwny. Czy jest to według mnie irytujące? Tak. Czy ten wątek powinien się zakończyć? Tak! 

 

Plik:S1E02 zdjęcie promocyjne (16).jpg

OGLĄDAJ NAJNOWSZY ODCINEK RIVERDALE – KLIKNIJ TUTAJ!

Riverdale Sezon 3 Odcinek 6 Oglądaj online