Kompendium wiedzy o filmie “Five Feet Apart”


Five Feet Apart
to film skupiający się na dwójce nastolatków – Stelli (Haley Lu Richardson ,,Gorzka Siedemnastka“) oraz Willu (Cole Sprouse ,,Riverdale“), którzy chorują na mukowiscydozę.

 

Młodzi zakochują się w sobie, jednak ze względu na swój stan zdrowia nie mogą się do siebie zbliżać a co dopiero dotknąć. Will zaczyna się buntować przeciwko stałym zaleceniom medycznym, w związku z czym dziewczyna będzie musiała go uratować.

 

Jedno jest pewne – nie obejrzymy tego filmu bez chusteczek. Przepiękna historia o miłości oraz walka o zdrowie czy życie nie raz doprowadzi nas do łez.

 

Sporą ciekawostką może być to, że… dobrze znamy reżysera, bowiem zza kamery ujrzeć możemy Justina Baldoni znanego z serialu ,,Jane The Virgin” gdzie wcielił się w głównego bohatera, Rafaela Solano. W jedną z drugoplanowych roli wcieli Moises Arias, którego kojarzyć możemy z kultowego serialu ,,Hannah Montana“, gdzie wcielił się w rolę Rico. Ponownie będziemy mogli podziwiać jego umiejętności aktorskie, gdyż wcieli się w Poe, pacjenta kliniki.

 


Wczorajszego dnia odbyła się gala promująca właśnie ten film.
Zobaczyć na niej mogliśmy, nienagannie prezentującą się Lili Reinhart oraz pełną obsadę Five Feet Apart. Na gali obecny był również brat Cole’a – Dylan.

 

 

 

 

Premiera w Stanach Zjednoczonych będzie już za 5 dni, czyli 15 marca a światowa najprawdopodobniej 22 marca (data ta może ulec zmianie – nie ma podanych oficjalnych informacji). Jedno jest pewne – film NIE trafi do polskich kin, powód jest nieznany, jednak można się domyśleć, że nie będzie polskiej premiery, ze względu na… brak polskiego zwiastunu i brak informacji nt. filmu. Jednak możecie być spokojni – niedługo po premierze pojawi się tłumaczenie filmu 🙂 

 

Zwiastun filmu Five Feet Apart

(Dostępne polskie napisy)