POSTACI, które są niedoceniane w serialu RIVERDALE

 

 

Podczas gdy w serialu co odcinek widzimy takie sylwetki jak Jughead, Betty czy Archie, w serialu Riverdale gdzieś z tyłu są również postaci, które pojawiają się w odcinkach zdecydowanie zbyt rzadko i są niedoceniane. W tym artykule chciałabym Wam kilka takich przedstawić!

 

 

KEVIN

Wiem, że zapewne przeczytaliście już coś podobnego dużo razy, jednak takie są fakty. Od dłuższego czasu najbardziej pomijaną postacią w serialu jest Kevin Keller. Wiemy o nim tyle, że to syn szeryfa który jest homoseksualistą. W pierwszym sezonie podkreślane było również, że jest bardzo dobrym przyjacielem Betty Cooper, jednak od sezonu drugiego twórcy… po prostu o tym zapomnieli. Kellera w odcinkach widzimy rzadko, a jeśli już to z jego chłopakiem lub w jakiejś sprawie dotyczącej głównego wątku. Niestety, ta postać jest potraktowana w serialu bardzo powierzchownie, a wątku skupiającego się głównie na Kevinie, byśmy mogli go lepiej poznać… brak. A bardzo szkoda, ponieważ ta postać ma wielki potencjał, a wiemy o nim tak mało. 

File:RD-Caps-3x05-The-Great-Escape-135-Kevin.jpg

POP

Jedna z sympatyczniejszych postaci w serialu. Zawsze pomocny, nigdy nie zawodzi. Właściciel baru w miasteczku Riverdale – Pop Tate. Może wydawać się to nieco zabawne, jednak gdy zastanowimy się dłużej, można dojść do wniosku, że w serialu pojawia się za rzadko. Gdy już, to – podobnie jak Kevin – opowiada o czymś co pomoże rozwiązać pewną sprawę związaną z głównym wątkiem. Na mojej twarzy zawsze pojawia się uśmiech, gdy widzę go gdzieś w tle. To kolejna postać, którą z pewnością można by rozbudować. Twórcy wolą jednak ładować kolejne sceny z udziałem Hirama…

File:RD-Caps-3x07-The-Man-in-Black-71-Pop-Tate.jpg

BABCIA BLOSSOM

Babcia Cheryl, która kocha ją nad życie i broni jej na każdym krokuRose Blossom! Darzona sympatią przez każdego widza Riverdale. Nie jest tajemnicą, że widzowie z chęcią oglądaliby więcej scen w serialu z udziałem tej uroczej staruszki. Nana Rose zaskarbiła sobie sympatię fanów serialu przede wszystkim gdy pomogła w uratowaniu Cheryl z domu Sióstr, gdzie dziewczyna miała być “wyleczona” z homoseksualności. Oprócz tego sprzeciwia się ruchom mamy Cheryl. Niestety ostatnimi czasy bardzo jej mało, nad czym dużo osób ubolewa, dlatego zdecydowanie słusznym jest umieścić ją w dzisiejszym artykule. 

File:RD-Caps-2x17-The-Noose-Tightens-95-Nana-Rose.jpg

NICK

Czy ktoś jeszcze pamięta tę postać? Nick i jego rodzina w serialu pojawili się w drugim sezonie. Dowiedzieliśmy się, że chłopak to stary znajomy Veronici za czasów jej mieszkania w Nowym Jorku. Razem chodzili na imprezy, pili i brali narkotyki. Jego rodziców zaś łączyły z rodziną Lodge interesy. Nick okazał się jednak postacią bardzo złą, bowiem chciał wykorzystać Cheryl. Cały wątek zamknął się w drugim sezonie, Nick i jego rodzina zapadli się pod ziemię, w sezonie trzecim nie mogliśmy ich już oglądać. Mimo tego, że ta postać nie jest postacią pozytywną, to fani z chęcią obejrzeliby go jeszcze w serialu. 

File:RD-Caps-2x19-Prisoners-74-Nick.jpg

MELODY I VALERIE

Halo, ale kto to jest?! Czy ktoś jeszcze pamięta te dwie postaci…? Melody Valentine i Valerie Brown to oczywiście dwie dziewczyny należące do Josie and the Pussycats. Obie dziewczyny od początku serialu były postaciami drugoplanowymi, aż w końcu zniknęły całkowicie. O Melody nie wiemy praktycznie nic, za to Valerie w pierwszym sezonie związana była z Archie’m. I to właściwie tyle. W sezonie drugim pojawiały się sporadycznie, w sezonie trzecim nie ma ich w ogóle. Fani więc domagają się ich powrotu. Bo w końcu przyjaźniły się z Josie, która w serialu wciąż jest… 

File:Season 1 Episode 3 Body Double Melody Val.jpg

OGLĄDAJ NAJNOWSZY ODCINEK RIVERDALE – KLIKNIJ TUTAJ!