Riverdale Sezon 3

czyli co dalej z grupką przyjaciół?

 

Riverdale Sezon 3
Sezon trzeci został oficjalnie potwierdzony!

Drugi sezon Riverdale zakończył się dwudziestym drugim odcinkiem wyemitowanym na platformie Netflix 17 maja 2018 roku. Wspomniany odcinek kończy się cliffhangerem, w którym Archie, główny bohater serialu i ulubieniec fanów zostaje aresztowany za rzekome zabójstwo i zabrany przez policję. Odcinek ujawnił też los Jugheada, wszyscy wcześniej zastanawiali się czy przeżyje i jak odcinek pokazał – bohater przeżył. W tym artykule ujawnimy wam wszystkie szczegóły dotyczącego trzeciego sezonu, które do tej pory znamy!

Czy będzie trzeci sezon Riverdale?

 

 

Owszem będzie, trzeci sezon został potwierdzony oficjalnie przez Netflix oraz telewizję The CW. Riverdale nie jest jedynym przedłużonym serialem o kolejny sezon, wkrótce powrócą też takie seriale jak: Arrow, Black Lightning, Crazy Ex-Girlfriend, Legends of Tomorrow, Dynasty, The Flash, Jane the Virgin, Supergirl i Supernatural. Zdjęcia do trzeciego sezonu zaczną się w wakacje, a dokładniej w lipcu. Przedłużenie żywota serialu nie zaskakuje, ponieważ drugi sezon osiągnął ogromną popularność wśród widzów przyciągając 2,3 milionową widownię podczas premierowego odcinka.

Kiedy premiera trzeciego sezonu?

????

 

Trzeci sezon będzie miał prawdopodobną premierę w październiku 2018 roku. Wskazywała by na to premiera drugiego sezonu, odbyła się ona 12 października w Polsce, czyli kilka dni po Nowojorskim Comic Conie. W tym roku Nowojorski Comic Con odbywa się od 4 do 7 października, po tym terminie powinniśmy spodziewać się premiery pierwszego odcinka trzeciego sezonu.

Czy w trzecim sezonie pojawią się nowe postacie?

 

Riverdale Sezon 3 - Jellybean
Na zdjęciu widoczna siostra Jugheada – Jellybean

Do tej pory nie ujawniono żadnych informacji na temat nowych postaci w sezonie trzecim. Pozostaje mieć nadzieję, że w tym sezonie poznamy mamę Jugheada albo/i Jellybean Jones (siostrę Jugheada). Jughead wspominał je od dawna, a ich powrót z pewnością namieszałby w romansie FP i Alice Cooper.

Choni wróci?

Riverdale Sezon 3 Choni
Cheryl + Toni = Choni ❤

Dobra wiadomość dla fanów tego shipu, Toni od początku trzeciego sezonu będzie ukazywała się częściej. Ponadto oprócz tego shipu w sezonie trzecim będziemy widzieć częściej Reggiego!

W drugim sezonie było mało scen z falice!

FP + Alice = Falice ❤

To może się zmienić, w wywiadzie dla The Hollywood Reporter, aktorka odgrywająca postać Alice (Mädchen Amick) wyraziła zainteresowanie nagrywaniem kolejnych scen z Falice, ponieważ sama była zaskoczona, że ten ship został tak dobrze przyjęty. “Naprawdę chciałabym ją zobaczyć w końcu z FP, bo to wielka rzecz. Mają wiele wspólnego, więc chciałabym ich razem zobaczyć” dodała.

Gang Southside Serpents jeszcze bardziej się rozrośnie?

 

Kurtka gangu Southside Serpents

Z pewnością tak będzie, ponieważ Cheryl i Betty zostały zaproszone do dołączenia do gangu Southside, ale według serialowego Jugheada (Cole Sprouse) dziewczyny będą musiały zapracować, by nosić kurtki z wężami. Jak sam stwierdził, Jughead nie jest aż takim liderem by powiedzieć Betty “Jesteś moją dziewczyną, to dołączasz od razu“.

Będzie wątek archiego w więzieniu?

Riverdale Sezon 3
Archie został aresztowany pod koniec drugiego sezonu

W wywiadzie TV Guide z aktorem wcielającym się w głównego bohatera, KJ Apa powiedział, że ma nadzieję, że jego bohater podczas pobytu w więzieniu dostanie szansę na konfrontację z facetem, który strzelał do jego ojca. “Chciałbym, żeby Archie zakończył historię Black Hooda, cokolwiek by to nie znaczyło – zabicie go, czy jakakolwiek inna droga rozwiązania sytuacji“. KJ ma nadzieję, że postać Archiego znajdzie się w więzieniu razem z Halem, ojcem Betty, który przyznał się do bycia Black Hoodem.

 

To wszystko co znamy do tej pory, a Wy jak byście widzieli trzeci sezon?

Co byście dodali, zmienili, a może nie chcielibyście już widzieć jakiejś postaci?

Wyraźcie swoją opinie w komentarzu poniżej!

 

Pierwszy odcinek sezonu trzeciego prawdopodobnie zobaczymy za:

Poznaj grupę Riverdale Polska i dołącz do stutysięcznej społeczności!

Jesteśmy także na: