Wnuczka Elvisa Presleya wystąpi w serialu Riverdale!

 

Riley Keough

Wnuczka Elvisa Presleya, czyli Riley Keough wystąpi gościnnie w serialu Riverdale.

Aktorka znana z takich hitów jak Mad Max: Na drodze gniewu czy Tajemnice Silver Lake wystąpi w Riverdale S03E07!

Niedawno opublikowano opis siódmego odcinka Riverdale, dzięki niemu dowiedzieliśmy się o jej gościnnej roli. Będzie ona związana z tajemniczą farmą.

Publikujemy opis Riverdale S03E07:

Mimo, że Archie uciekł to nadal nie jest pewien swojej przyszłości. Boi się, że go złapią, więc wyjeżdża w podróż. Trafia na farmę poza granicami miasta, gdzie poznaje się z Laurie, w którą wciela się Riley Keough. W tym samym czasie Alice po podjęciu decyzji, aby obronić Betty przed królem Gargulców, musi się zmierzyć z okropnym wrogiem, który namieszał już w jej przeszłości. Veronica dowiadując się, że klub La Bonne Nuit wpadł w kłopoty decyduje się na niebezpieczną decyzję biznesową, przez co może stracić wszystko…

Już niedługo poznamy kim jest Król Gargulców!

Zapraszamy już 6 grudnia na siódmy odcinek trzeciego sezonu serialu Riverdale, w którym wystąpi Riley Keough na platformie Netflix. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia dwóch całych sezonów serialu Riverdale oraz 5 odcinków trzeciego sezonu. Linki do odcinków znajdziecie tutaj. Przypominamy, że pięć odcinków z sezonu trzeciego jest już dostępne. Obecnie trwa przerwa w emisji serialu Riverdale i następny odcinek S03E06 zobaczymy 29 listopada.

Riverdale Sezon 3 Odcinek 5 Oglądaj online

Źródło: ComicBook