Riverdale S03E02 – gdzie obejrzeć?

Sezon 3 Odcinek 2

riverdale s03e02 cda
Riverdale S03E02

Najczęściej zadawanym pytaniem na temat trzeciego sezonu Riverdale jest to gdzie obejrzeć Riverdale S03E02, w tym artykule postaramy się wam wskazać takie strony.

Dobrą informacją dla fanów jest to, że drugi odcinek trzeciego sezonu pojawi się już 18 października w Polsce. Premiera będzie miała miejsce w czwartek o godzinie 9 rano.

Ostatni odcinek drugiego sezonu Riverdale obejrzeliśmy 16 maja. Dziś Riverdale powraca z nowym sezonem. Obejrzyj go już teraz!

Riverdale Sezon 3 Odcinek 1 Oglądaj online

Riverdale sezon 3 – kiedy premiera?

Premiera serialu Riverdale Sezon 3 Odcinek 2 będzie miała miejsce 17 października (USA), a dzień później o godzinie 9:00 w Polsce. Zachęcamy do skorzystania z legalnych źródeł oglądania trzeciego sezonu Riverdale.

Riverdale Sezon 3 Odcinek 2 – gdzie obejrzeć trzeci sezon serialu Riverdale?

Trzeci sezon można obejrzeć na wielu darmowych stronach, jednak zachęcamy do skorzystania z legalnych źródeł, dzięki którym można wesprzeć twórców serialu, takimi jak Cinemateka, czy Netflix.

W internecie można znaleźć wiele wątków w którym fani dzielą się kosztami dostępu do takiego serwisu, więc razem jest taniej.

Serial Riverdale

 

Riverdale Odcinek 2 Sezon 3 – kiedy kolejne odcinki?

Kolejne odcinki waszego ulubionego serialu będą w każdy czwartek o godzinie 9:00 rano czasu polskiego. Linki do legalnych źródeł odcinków znajdziecie w serwisie Cinemateka.

Ile będzie odcinków w trzecim sezonie Riverdale?

Zaplanowano 23 odcinki, z czego w grudniu możemy spodziewać się przerwy w emisji ze względu na przerwę świąteczną. Ponadto wspominano też o kolejnym odcinku musicalowym, na razie nie mamy więcej informacji na ten temat.

Jest zwiastun Riverdale S03E02?

Na naszym Facebook Watch opublikowaliśmy właśnie zwiastun z polskimi napisami, zapraszamy do obejrzenia!
Możecie go obejrzeć tutaj:

Co będzie w trzecim odcinku?

Nazwa odcinka to Fortune and Men’s Eyes, nawiązuje do 29 sonetu Williama Shakespeare’a, który rozpoczyna się od słów: “Gdy, pastwa ludzkich ócz i wrogich losów”. Ponadto w 1971 roku powstał film o tej samej nazwie, nawiązujący tematem do samej obecnej sytuacji w której znalazł się Archie (film opowiada historię nastolatka zamkniętego za kratkami ). Riverdale często ma tytuły odnoszące się do popkultury. CW (nadawca serialu Riverdale w USA) opublikowało kilka streszczeń odcinka, które brzmią:

“Po dokonaniu makabrycznego odkrycia w lesie, Jughead (Cole Sprouse) i Betty (Lili Reinhart) wspólnie badają najnowszą tajemnicę Riverdale.”

“Kiedy Archie trafia do nowego otoczenia, Veronica (Camila Mendes) wymyśla plan, aby przybliżyć mu trochę domowej atmosfery.”

Krótki zwiastun możecie znaleźć powyżej. Widzimy na nim Archiego w nowym środowisku, wtedy też pojawia się wśród grupy współwięźniów, którzy zaczynają go atakować. Później możemy obejrzeć scenę w której Betty jest szantażowana.

Powracamy do ośrodka wychowawczego, gdzie Archie zostaje pobity przez strażników. Veronica może tylko bezradnie patrzeć przez ogrodzenie, krzycząc “Archie!”. Jughead jest widziany z jedną z postaci i opowiada jej o Królu Gargulcu. Veronica, później, odwiedza Archiego w przebraniu, ma na sobie długą blond perukę, szalik na głowie i duże okulary przeciwsłoneczne. Gdy zwiastun osiąga punkt kulminacyjny, Betty i Jughead są w lesie, aby kontynuować dochodzenie. Zwiastun kończy się wraz ze znalezieniem stworzenia znanego jako The Gargoyle King, który pojawia się przed nimi.

Artykuł będzie przez nas aktualizowany, gdy tylko pojawi się coś nowego.
Zapraszamy już w czwartek do obejrzenia Riverdale S03E02.