Riverdale S03E03 – gdzie obejrzeć?

Sezon 3 Odcinek 3

riverdale s03e03 cda
Riverdale S03E03

Najczęściej zadawanym pytaniem na temat trzeciego sezonu Riverdale jest to gdzie obejrzeć Riverdale S03E03, w tym artykule postaramy się wam wskazać takie strony.

Dobrą informacją dla fanów jest to, że trzeci odcinek trzeciego sezonu pojawi się już 25 października w Polsce. Premiera będzie miała miejsce w czwartek o godzinie 9 rano.

Ostatni odcinek drugiego sezonu Riverdale obejrzeliśmy 16 maja. Dziś Riverdale powraca z nowym sezonem. Obejrzyj go już teraz!

Linki do odcinka, wystarczy kliknąć w wybraną nazwę serwisu by do niego przejść.
Odcinek jest z lektorem lub napisami polskimi (wszystko zależy od serwisu).
Link do serwisu CDA udostępnimy w czwartek po południu.

Źródło #1 – Cinemateka

Źródło #2 – Netflix

Źródło #3 – CDA

Riverdale Sezon 3 Odcinek 1 Oglądaj online

Riverdale sezon 3 – kiedy premiera?

Premiera serialu Riverdale Sezon 3 Odcinek 3 będzie miała miejsce 24 października (USA), a dzień później o godzinie 9:00 w Polsce. Zachęcamy do skorzystania z legalnych źródeł oglądania trzeciego sezonu Riverdale.

Riverdale Sezon 3 Odcinek 3 – gdzie obejrzeć trzeci sezon serialu Riverdale?

Trzeci sezon można obejrzeć na wielu darmowych stronach, jednak zachęcamy do skorzystania z legalnych źródeł, dzięki którym można wesprzeć twórców serialu, takimi jak Cinemateka, czy Netflix.

W internecie można znaleźć wiele wątków w którym fani dzielą się kosztami dostępu do takiego serwisu, więc razem jest taniej.

Serial Riverdale

 

Riverdale Odcinek 3 Sezon 3 – kiedy kolejne odcinki?

Kolejne odcinki waszego ulubionego serialu będą w każdy czwartek o godzinie 9:00 rano czasu polskiego. Linki do legalnych źródeł odcinków znajdziecie w serwisie Cinemateka.

Ile będzie odcinków w trzecim sezonie Riverdale?

Zaplanowano 23 odcinki, z czego w grudniu możemy spodziewać się przerwy w emisji ze względu na przerwę świąteczną. Ponadto wspominano też o kolejnym odcinku musicalowym, na razie nie mamy więcej informacji na ten temat.

Jest zwiastun Riverdale S03E03?

Na naszym Facebook Watch opublikowaliśmy właśnie zwiastun z polskimi napisami, zapraszamy do obejrzenia!
Możecie go obejrzeć tutaj:

Co będzie w trzecim odcinku?

W trzecim odcinku Veronica otworzy bar w stylu kabaretowym. Lokalem utrzymanym będzie kierował ojciec Jugheada Jonesa (Cole Sprouse) – FP (Skeet Ulrich).

Artykuł będzie przez nas aktualizowany, gdy tylko pojawi się coś nowego.
Zapraszamy już w czwartek do obejrzenia Riverdale S03E03.