Riverdale S03E04 – gdzie obejrzeć?

Riverdale Sezon 3 Odcinek 4

 

Riverdale S03E04

Najczęściej zadawanym pytaniem na temat trzeciego sezonu Riverdale jest to gdzie obejrzeć Riverdale S03E04, w tym artykule postaramy się wam wskazać takie strony.

Dobrą informacją dla fanów jest to, że trzeci sezon pojawi się już 11 października w Polsce. Premiera będzie miała miejsce w czwartek o godzinie 9 rano.

Ostatni odcinek drugiego sezonu Riverdale obejrzeliśmy 16 maja. Dziś Riverdale powraca z nowym sezonem. Obejrzyj go już teraz!

Riverdale Sezon 3 Odcinek 4 Oglądaj online

Riverdale sezon 3 – kiedy premiera?

Premiera serialu Riverdale Sezon 3 Odcinek 4 będzie miała miejsce 7 listopada (USA), a dzień później o godzinie 9:00 w Polsce. Zachęcamy do skorzystania z legalnych źródeł oglądania trzeciego sezonu Riverdale.

Riverdale Sezon 3 Odcinek 4 – gdzie obejrzeć trzeci sezon serialu Riverdale?

Trzeci sezon można obejrzeć na wielu darmowych stronach, jednak zachęcamy do skorzystania z legalnych źródeł, dzięki którym można wesprzeć twórców serialu, takimi jak Cinemateka, czy Netflix.

W internecie można znaleźć wiele wątków w którym fani dzielą się kosztami dostępu do takiego serwisu, więc razem jest taniej.

Serial Riverdale

 

Riverdale Odcinek 4 Sezon 3 – kiedy kolejne odcinki?

Kolejne odcinki waszego ulubionego serialu będą w każdy czwartek o godzinie 9:00 rano czasu polskiego. Linki do legalnych źródeł odcinków znajdziecie w serwisie Cinemateka.

Riverdale Sezon 3 Odcinek 4 – Co w odcinku?

 Kiedy Betty domaga się od Alice, by powiedziała jej o Gryphonach i Gargulcach, Alice nie ma już innej drogi, by opowiedzieć jak ona w czasach młodości razem z FP, Fredem Hermione, Hiramem, Sierrą, Penelope i Tomem grali w tę grę w latach 90. Mówi jej też to, że ta tajemnica dręczy ich wszystkich od tamtego czasu.

Riverdale 3x04
Riverdale 3×04

 

Ile będzie odcinków w trzecim sezonie Riverdale?

Zaplanowano 23 odcinki, z czego w grudniu możemy spodziewać się przerwy w emisji ze względu na przerwę świąteczną. Ponadto wspominano też o kolejnym odcinku musicalowym, na razie nie mamy więcej informacji na ten temat.

Riverdale Sezon 3 Odcinek 4 Oglądaj online

Jest zwiastun Riverdale S03E04?

Zwiastun czwartego odcinka zatytułowanego Chapter Thirty-Nine: The Midnight Club (Klub nocny)

 

Artykuł będzie przez nas aktualizowany, gdy tylko pojawi się coś nowego.
Zapraszamy już w czwartek do obejrzenia Riverdale S03E04.