Czego możemy się spodziewać w Riverdale S03E06?
Riverdale Sezon 3 Odcinek 6

 

Riverdale S03E06

 

Co zobaczymy w Riverdale S03E06? Gdzie obejrzeć 6 odcinek Riverdale S03E06?

Najnowszy szósty odcinek wyczekiwany przez fanów pojawi się już 29 listopada w Polsce. Premiera 29.11.2018 o godzinie 9 rano.

Ostatni odcinek Riverdale miał premierę 15 listopada. Dziś Riverdale powraca po tygodniowej przerwie. Obejrzyj go już teraz!

Oglądaj Riverdale S03E06 online – kliknij tutaj by zacząć oglądać!

Riverdale Sezon 3 Odcinek 6 Oglądaj online

Riverdale sezon 3 – kiedy premiera?

Premiera serialu Riverdale Sezon 3 Odcinek 6 będzie miała miejsce 28 listopada (USA), a dzień później o godzinie 9:00 w Polsce. Zachęcamy do skorzystania z legalnych źródeł oglądania trzeciego sezonu Riverdale.

Riverdale Sezon 3 Odcinek 6 – gdzie obejrzeć trzeci sezon serialu Riverdale?

Riverdale S03E06 można obejrzeć na wielu darmowych stronach, jednak zachęcamy do skorzystania z legalnych źródeł, dzięki którym można wesprzeć twórców serialu, takimi jak Cinemateka, czy Netflix.

W internecie można znaleźć wiele postów w których widzowie serialu w komentarzach dzielą się kosztami dostępu do takiego serwisu, konto współdzielone jest tańsze.

 

Serial Riverdale

 

Riverdale Odcinek 6 Sezon 3 – kiedy kolejne odcinki?

Kolejne odcinki waszego ulubionego serialu będą w każdy czwartek o godzinie 9:00 rano czasu polskiego. Linki do legalnych źródeł odcinków znajdziecie w serwisie Cinemateka.

Riverdale Sezon 3 Odcinek 6 – Co w odcinku?

 Zasłona dymna – po tym jak Betty dowiedziała się o historii rodziców zaczęła podążać za kilkoma celami w nadziei, że dowie się kim jest Król Gargulców. Tymczasem Veronica broniąc Archiego wpada w tarapaty, koniec końców Archie wzywa Kevina by on pomógł w tej sytuacji.

 

Riverdale S03E06

Ile będzie odcinków w trzecim sezonie Riverdale?

Zaplanowano 23 odcinki. Najbliższą przerwę w emisji zaplanowano na 12 grudnia. Wtedy zobaczymy ostatni odcinek Riverdale S03E08 przed świętami. Następny odcinek Riverdale S03E09 zobaczymy dopiero 7 stycznia 2019 roku. Przerwa będzie trwać 25 dni.

 

Jest zwiastun Riverdale S03E06?

Zwiastun czwartego odcinka zatytułowanego Chapter Forty-One: Manhunter (Łowca)

 

 

 

Artykuł będzie przez nas aktualizowany, gdy tylko pojawi się coś nowego.
Zapraszamy już w czwartek do obejrzenia Riverdale S03E06.